Budowa ogrodów zimowych, zabudowa tarasów

Zabudowa tarasów

Firma Max-Poll oferuje usługi polegające na zabudowie balkonów, loggi i tarasów oraz budowie ogrodów zimowych. Proponujemy nowoczesne rozwiązania, które nie tylko skutecznie zabezpieczają przed działaniem czynników zewnętrznych, chronią przed niesprzyjającymi  warunkami atmosferycznymi, wiatrami i opadami deszczu i śniegu ale również efektownie się prezentują. Materiały z jakich wykonujemy zabudowy to nowoczesne tworzywa doskonale dopasowujące się zarówno do współczesnej jak i klasycznej architektury.

Zapewniamy Państwu fachową usługę montażową wykonywaną w sposób profesjonalny przez naszych doświadczonych pracowników. Wszystkie etapy prac wykonywane są sprawnie i w ustalonych umową terminach.

Zabudowy balkonów 

Jeśli myślicie Państwo po powiększeniu przestrzeni Waszego domu lub mieszkania, jeśli marzycie o stworzeniu zabudowy dla ogrodu zimowego to zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty. Dzięki naszej usłudze Wasz dom lub mieszkanie otrzyma nowa funkcjonalność i niecodzienną przestrzeń do spędzania wolnego czasu i wypoczynku.

Przykładowa cena jednej zabudowy balkonu o wymiarach 335cm x 141cm wynosi 1999zł z transportem i montażem. Dotyczy to dolnej część zabudowy od podłogi do barierki panelami PCV. Materiały i profile wykonane są na bazie systemu COPAL.

Każdy dach tarasowy i zabudowa balkonu podlega indywidualnej wycenie. Po podaniu orientacyjnych wymiarów jesteśmy w stanie podać Państwu koszt wykonania usługi, który jednak może nieznacznie ulec zmianie w trakcie realizacji prac.

Wszystkich Klientów zainteresowanych ofertą naszej firmy prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Serdecznie zapraszamy.

Poniżej prezentujemy Państwu zdjęcia niektórych ze zrealizowanych przez na zleceń. Mamy nadzieję, że przedstawione rozwiązania przypadną Państwu do gustu.